co nabízíme
zdarma Vám vypracujeme cenovou nabídku na dodávku a montáž dveří
linka
zaměření stavebních otvorů
linka
montáž dveří a zárubní – montážníky máme odborně proškolené
linka
při předání zakázky je proveden úklid a odvoz obalového materiálu
linka
záruční a pozáruční servis dveří a zárubní

Odkazy

Jestliže máte zájem o výměnu odkazu, vložte na Vaši stránku následující kód a napište nám o tom zprávu na adresu: tomas@studio-interier.cz

 • Dodáme Vám a odborně namontujeme dveře značky PORTA DOORS, které si můžete prohlédnout v naší specializované vzorkové prodejně
 • Certifikovaný prodejce nabízí kvalitní dveře a zárubně Sapeli s reprezentativní vzorkovou prodejnou v Mladé Boleslavi
 • Stavební pouzdra JAP pro posuvné dveře Vám přinesou praktický a moderní prvek do vašeho domova.
 • Dodáme a odborně namontujeme interiérové dveře Sapeli, které dodají Vašemu interiéru moderní design a styl.
 • Na půdu rychle a bezpečně, objednejte u nás Stahovací schody JAP, v nabídce máme půdní shody protipožární i zateplené.
 • Dodáme Vám kvalitní stavební pouzdra JAP s dopravou zdarma až do domu, objednávat můžete telefonicky nebo přes náš e-shop.
 • Nabízíme Vám spolehlivá stavební pouzdra JAP, objednávat můžete po telefonu nebo přes náš e-shop, doprava je po celé České republice zdarma!
 • Prodejní centrum SAPELI pro regiony Praha, Mladá Boleslav, Česká Lípa, Jičín, Liberec. Navštivte náš showroom.
 • Skleněné stěny jako moderní prvek do vašeho domova. Celoskleněné stěny a dveře vyrobíme i ze supermoderního Grafoskla.
 • Nabízíme designové posuvné systémy JAP pro dřevěné i celoskleněné dveře. Největší nabídka posuvných systémů v našem showroomu.
 • Nabídka dveřních systémů pro sjednocení designu vašeho interiéru. Vyberte si u nás dveřní systémy firem JAP, SAPELI, PORTA DOORS nebo M&T Technology.
 • Největší centrum dveří a podlah v Praze a Středních Čechách. Navštivte naše designové centrum a prohlédněte si výrobky firem SAPELI, PORTA DOORS a JAP na jednom místě.
 • Zateplené, protipožární i nízkoenertegické půdní schody JAP pro pasivní domy objednáte u nás. Stahovací půdní schody JAP máme vystavené v našem showroomu. Přijďte se podívat.
 • Prohlédněte si v našem showroomu stavební pouzdro JAP ve všech variantách Norma Line, Latente Line i Absolute Line. Naše firma je největší prodejce stavebních pouzder JAP v ČR.
 • Největší showroom stavebních pouzder JAP v Praze a Středních Čechách. Prohlédněte si stavební pouzdra JAP v našem showroomu, vystaveno máme také přes 120 typů dveří.
 • Naše firma prodává a instaluje skryté bezobložkové zárubně JAP pro otočné i posuvné dveře do stavebního pouzdra.
 • Široká nabídka kvalitních podlah WINEO od německého výrobce. Navštivte náš showroom a prohlédněte si přes 200 nabízených dekorů laminátových i vinylových podlah Wineo.
 • Firma Kährs je jedním z největších výrobců dřevěných podlah na světě. Design a kvalita jsou hlavními atributy výrobků Kährs.
 • Kompletní sortiment ze skla, prosklené stěny, skleněné dveře otočné nebo posuvné vyrábí firma JAP - kvalitní český výrobce dveřních systémů.
Partneři:
Studio Interier

Studio Interier

Interiérové dveře Sapeli

Interiérové dveře Sapeli

Interiérové dveře Porta

Interiérové dveře Porta doors

Schody JAP

Stahoavcí schody JAPObjednávka stavebních pouzder JAP pro posuvné dveře nyní online přes náš eshop!
stavební pouzdra
Logo Studio Interier Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 608 108 080

e-mail: dana@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz
Dveře DANA - e-mail: dana@studio-interier.cz – interiérové dveře Dana – prodej, montáž, servis | mapa webu | odkazy
Působnost: Praha, Středočeský kraj, střední Čechy, Mladoboleslavský kraj, Mladá Boleslav, Liberecký kraj, Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov, Mnichovo Hradiště, Česká Lípa, Jičín, Neratovice, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, Nymburk, Poděbrady, Mělník, Litoměřice, Kladno, Slaný, Kralupy nad Vltavou

Partneři: Dodáme Vám a odborně namontujeme dveře značky PORTA DOORS, které si můžete prohlédnout v naší specializované vzorkové prodejně  :  Certifikovaný prodejce nabízí kvalitní dveře a zárubně Sapeli s reprezentativní vzorkovou prodejnou v Mladé Boleslavi  :   Stavební pouzdra JAP pro posuvné dveře Vám přinesou praktický a moderní prvek do vašeho domova.  :   Dodáme a odborně namontujeme interiérové dveře Sapeli, které dodají Vašemu interiéru moderní design a styl.  :   Na půdu rychle a bezpečně, objednejte u nás Stahovací schody JAP, v nabídce máme půdní shody protipožární i zateplené.  :   Dodáme Vám kvalitní stavební pouzdra JAP s dopravou zdarma až do domu, objednávat můžete telefonicky nebo přes náš e-shop.  :   Nabízíme Vám spolehlivá stavební pouzdra JAP, objednávat můžete po telefonu nebo přes náš e-shop, doprava je po celé České republice zdarma!  :  Prodejní centrum SAPELI pro regiony Praha, Mladá Boleslav, Česká Lípa, Jičín, Liberec. Navštivte náš showroom.  :  Skleněné stěny jako moderní prvek do vašeho domova. Celoskleněné stěny a dveře vyrobíme i ze supermoderního Grafoskla.  :  Nabízíme designové posuvné systémy JAP pro dřevěné i celoskleněné dveře. Největší nabídka posuvných systémů v našem showroomu.  :  Nabídka dveřních systémů pro sjednocení designu vašeho interiéru. Vyberte si u nás dveřní systémy firem JAP, SAPELI, PORTA DOORS nebo M&T Technology.  :  Největší centrum dveří a podlah v Praze a Středních Čechách. Navštivte naše designové centrum a prohlédněte si výrobky firem SAPELI, PORTA DOORS a JAP na jednom místě.  :  Zateplené, protipožární i nízkoenertegické půdní schody JAP pro pasivní domy objednáte u nás. Stahovací půdní schody JAP máme vystavené v našem showroomu. Přijďte se podívat.  :  Prohlédněte si v našem showroomu stavební pouzdra JAP ve všech variantách Norma Line, Latente Line i Absolute Line. Naše firma je největší prodejce stavebních pouzder JAP v ČR.  :  Největší showroom stavebních pouzder JAP v Praze a Středních Čechách. Prohlédněte si stavební pouzdra JAP v našem showroomu, vystaveno máme také přes 120 typů dveří.

Skvělý interiér jen u nás fototapety, dekorace, tapety na zeď, bytový textil, výrobky z bambusu  :  Tapety na zeď, dekorace, fototapety   :  Střešní nosiče a autoboxy